Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závěry z místních šetření s občany Petřiny

Ve dnech 18. 10., 20. 10., 1. 11. a 3. 11. 2011 bylo provedeno zaměstnanci ODŽP ÚMČ Prahy 6 místní šetření s obyvateli sídliště Petřiny. Během setkání se s občany projednávaly a konzultovaly nutné úpravy zeleně (průklesty stromů a keřů, kácení, nové výsadby), stav a opravy chodníků, přiznání a vydláždění živelných stezek, likvidace neúčelných asfaltových ploch, stav dětských hřišť, stav laviček (na některých místech odstranění laviček, na jiných přidání nových či oprava stávajících) dopravní situace (především problém parkování), oprava či likvidace sušáků na prádlo a klepadel a také likvidace betonových zídek, které již neslouží svému účelu.

V bloku mezi ulicemi Na Petřinách, Čílova, Na Okraji a Maříkova – budou provedeny průklesty vybraných dřevin. Sušáky na prádlo budou opraveny a ty, které se nepoužívají, budou odstraněny. U domu 95 Na Okraji bude kácen jeden dub. U dětského hřiště bude zváženo přidání herního prvku a výsadba nových stromů.

Mezi domy Maříkova, Na Větrníku, Na Okraji a Na Petřinách – Budou provedeny úpravy zeleně kolem domů 134 – 169 Na Okraji, dle rozhodnutí budou káceny vybrané dřeviny.

Používané sušáky na prádlo budou opraveny a ty nepoužívané budou odstraněny.

Klepadla budou odstraněna. U Dětského hřiště bude provedena výměna písku a bude přidána jedna nová lavička.

 

S domy 319 – 328 Na Okraji -  bude projednána oprava pěší cesty, budou odstraněny nepoužívané dlážděné plochy, které budou zatravněny, budou odstraněny nepoužívané sloupky na volejbalovou síť a hřiště bude upraveno. Bude projednáno přidání nových fotbalových branek. Klepadla budou odstraněna a proběhne oprava laviček.

Za domy bude provedena postupná úprava zeleně (průklesty stromů a keřů a kácení suchých a nebezpečných stromů)

S případnými připomínkami či dotazy se můžete obracet telefonicky na sekretariát ODŽP ÚMČ Prahy 6 nebo na emailovou adresu  dcharvat@praha6.cz.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář